Maseczka 3M 9312 FFP1 Z ZAWORKIEM 1 szt

19,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

3M Półmaska z zaworkiem wydechowym 3M Aura FFP1 NR D

Cechy:

Półmaska filtrująca uznanej marki 3M z zaworkiem wydechowym nominalnie posłuży do ochrony naszych dróg oddechowych przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych o ile stężenie fazy rozproszonej w aerozolu nie przekracza stężenia 10-krotności najwyższego dopuszczalnego stężenia. Technologia filtracyjna niskich oporów oddychania łączy zalety filtrującego materiału elektretowego 3M z technologią filtracyjną zapewniając komfort i łatwość oddychania. Składana konstrukcja 3-panelowa dostosowuje do różnych kształtów twarzy i ruchów twarzy.

3M™ Aura™ 9312+ jest idealnie dopasowana. Taśma tylna nagłowia utrzymuje szczelne przyleganie maski do twarzy, a charakterystyczny kolor taśmy żółty określa jej specyfikę ochrony - FFP1 zgodne z normą EN 149:2001+A1:2009. Półmaska filtrująca 3M™ Aura™ 9312+ zapewnia zatem komfort i styl bez utraty wydajności. Implementacja  innowacyjnych technologii i wysokiej jakości materiału do jej wytworzenia wpływa na swobodne oddychanie przez całą zmianę przez co jest to godna do polecenia półmaska filtrująca w czasach pandemii. 3M™ Aura™ 9312+ z zaworem FFP1, chroni również przed pyłami i mgłami, jest niezwykle przydatna do pracy w gorącym i wilgotnym powietrzu.

3M Aura 9312 posiada wyprofilowaną, zakrzywioną blaszkę nosową, niski profil, dzięki czemu idealnie się dostosowuje do kształtu nosa i konturów oczu podczas zakładania i daje swobodę ruchów podczas  noszenia. 3M zastosowało innowacyjną patkę podbródkową, która wymiernie ułatwia składanie i dopasowanie do twarzy pomagając osiągnąć optymalne dopasowanie. Co ciekawe 3M zastosowało innowacyjny i niezwykle przydatny zawór wydechowy z innowacyjnym systemem Cool Flow, który skutecznie odprowadza wydychane powietrze i odprowadza nagromadzone ciepło, dając uczucie komfortu w postaci chłodu i przewiewu, a co najważniejsze bez zaparowywaniu okularów.

Maska filtrująca składa się z :

 • Składana 3-panelowa konstrukcja dopasowuje się do różnych konturów twarzy, dostosowuje się do mimiki i ruchów twarzy podczas mówienia,
 • Zawór oddechowy 3M Cool Flow zapobiegający parowaniu przy noszeniu równocześnie okularów
 • Doskonałą technologia filtracyjna
 • Lekka a zarazem wypukła konstrukcja odporna na zapadanie się, dająca swobodę i komfort użytkowania
 • Przeznaczona do warunków pracy w środowisku gorącym czy też wilgotnym
 • Kolorystyka: dominujący kolor biały
 • Maska spełnia normę Bhp: EN 149:2001 + A1:2009
 • Indywidualnie pakowana co zwiększa higienę oraz bezpieczeństwo, co zapobiega zanieczyszczeniu półmaski
 • Spełnia normę EN149 - sprzęt ochrony układu oddechowego, jako półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami
 • Made in UK

CECHY:

 • Maski są pakowane oryginalnie przez producenta pojedynczo, a każda z nich znajduje się w osobnej zgrzewanej folii ochronnej. Takie zabezpieczenie gwarantuje sterylność maseczki i dodatkowo chroni maskę.
 • Maski ochronne 3M są stosowane przez lekarzy, ratowników, osoby narażone na w obecnej sytuacji na niebezpieczeństwo.

Producent: 3M